Kurumsal

Şirketimiz eski ve yeni teknolojinin uyumunu yıllardır sürmekte. Ürünlerinin iyi olması için çağın gerektirdiği teknolojik gelişmelerin takibi yeni ürün hedefleri, satış politikaları ve satış sonrası müşteri desteğini sağlamayı şirket prensibi olarak benimseyen İREN FAN nesilden nesile aktarılan bilgi, tecrübe ile endüstriyel fan sektöründeki pazar payını sağlam adımlarla artırmaya devam etmekte.
 

Üretici olmanın verdiği güvenle müşteri ye özel çözümler sunabilen nadir firmalardan biridir. Uzman kadrosu ile daima en iyi ürün için kendini geliştirmekte ve bunun haklı sonucu olan kalite belgelerine sahiptir. İmalatçı olmanın verdiği vergi avantajları nedeniyle ihracat yapan firmaların tercih ettiği firmaların başında gelmektedir.
 

Üretiminde kullandığı malzemelerin kalitesi ve makine parkuru ile de göz dolduran firmamızın hedefi müşterilerine uzun süre temiz havada çalışma olanağı sağlamaktır.

Bu yılı kendine yatırım senesi olarak gören firmamız yeni markası ile kurumsallaşma'da bir adım daha atarak UVENTS firmasını kurarak yeni yılda yeni yatırımlarla yoluna devam etmeyi sürdürmektedir.

 

Misyonumuz : 

Uzmanlığı, kaliteyi ve hertürlü gelişmeye açık olmayı hedef alan ve bu doğrultuda dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek, içinde bulunduğu sektöre ve müşterilerine asimile eden, ileri görüşlü, yenilikçi bir altyapı oluşturarak müşterilerine özel çözümler üreten bir firma olmak...

 

Vizyonumuz : 

Kaliteyi, profesyonelliği, uzmanlığı ve kurumsallığı tüm çalışanlarına adapte etmiş, devamlı müşteri memnuniyeti hedef alan hizmet anlayışı zirveye taşıyacak ve sektörün lideri konumuna gelecek bir marka oluşturmak..